Logo firmy appleAby odnieść sukces, produkty Apple musiały zmienić świat i zmienić nasze życie. Apple służył także jako ikona zmian na świecie. Wraz ze Stevem Jobsem Apple stał się siłą kreatywności i innowacji, które na nowo zdefiniowały przyszłość technologii. Trudno sobie wyobrazić, gdzie bylibyśmy bez firmy Apple. Zrewolucjonizowali świat i zmienili sposób, w jaki myślimy i pracujemy. Od swoich osiągalnych produktów po zaawansowaną technologię, Apple wywarło ogromny wpływ na sposób, w jaki dzisiaj pracujemy i żyjemy.

Co to jest historia Apple?

Historia Apple rozpoczęła się w 1976 roku od zakupu komputera Apple przez Steve'a Jobsa i Steve'a Wozniaka. Wiek XX przyniósł wiele innowacji i postępu technologicznego, ale także wiele firm powstawało i upadało. Chociaż wiele dużych firm osiągnęło szczyt podczas II wojny światowej, amerykańska firma technologiczna Apple została założona w 1976 roku. Firma przetrwała jako jedna z największych firm na świecie od ponad 40 lat.

Od samego początku Apple jest liderem w dziedzinie wynalazczości i innowacji, a także wpływa na sposób, w jaki działa dziś wiele branż. Był w czołówce rozwiązań, takich jak komputery osobiste, smartfony, tablety, smartwatche i cyfrowe odtwarzacze muzyki – żeby wymienić tylko kilka – i każdy nowy

Apple Inc. to amerykańska międzynarodowa firma technologiczna z siedzibą w Cupertino w Kalifornii, która projektuje, rozwija i sprzedaje elektronikę użytkową i komputery osobiste. Produkty Apple są dystrybuowane przez wielu sprzedawców detalicznych i sprzedaż online za pośrednictwem sklepu iTunes Store, a także przez sprzedawców i dystrybutorów będących stronami trzecimi. Jabłko zmieniło życie wszystkich, którzy tworzyli historię. Dla wielu Amerykanów to znacznie więcej niż tylko owoc. To ikona, symbol, a historia, która się za nim kryje, jest fascynująca.

Historie Apple, które zmieniły świat

Historie Apple, które zmieniły świat to lista pięciu historii o aplikacjach, które zmieniły nasze cyfrowe życie. App Store został uruchomiony w lipcu 2008 roku, a ta data wyznacza początek rewolucji aplikacji. Był to zupełnie nowy sposób, w jaki ludzie mogli nie tylko zdobywać informacje, ale także spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną, uczyć się czegoś nowego lub uciec na chwilę. Historie Apple, które zmieniły świat składają się z pięciu nieoczekiwanych historii, które można znaleźć w jego cyfrowej galerii sław.

iPhone X został wydany 22 września. Ten telefon oferuje nowy sposób interakcji z telefonem dzięki wykorzystaniu całkowicie nowego systemu rozpoznawania twarzy. Zawiera również kilka nowych funkcji, takich jak ładowanie bezprzewodowe, rozpoznawanie twarzy i wiele innych.

Jak Apple zmienił świat w ciągu 10 lat — najbardziej innowacyjna firma naszych czasów

Apple to jedna z najbardziej innowacyjnych firm naszych czasów. Zmieniło nie tylko sposób, w jaki konsumujemy produkty i usługi, ale także sposób, w jaki wchodzimy w interakcję z technologią.

W ciągu dziesięciu lat Apple zmienił sposób, w jaki pracujemy i żyjemy. Oto kalendarium niektórych innowacji, które zmieniły świat:

1. iPhone: pierwszy smartfon Apple został wydany w 2007 roku i był jednym z najbardziej udanych produktów w jego historii. Umożliwiło to Apple uruchomienie sklepu z aplikacjami, który ostatecznie doprowadził do boomu aplikacji mobilnych, ułatwiając ludziom pozostawanie w kontakcie w podróży, bez względu na to, gdzie pracowali lub grali.

2. iPad: W 2010 roku firma Apple wypuściła swój drugi produkt – tablet typu „wszystko w jednym”, który zrewolucjonizował sposób, w jaki ludzie pracują i bawią się